Forum Jerzy Oleszczuk - Biuro Obrotu Nieruchomościami

81-368 Gdynia, Świętojańska 5-7 C/1
tel. 58 660 07 07; 503 140 480
fax. 58 711 67 06

email: forum@forumgdynia.pl
www.forumgdynia.pl

Bezpośredni adres strony z ogłoszeniem:
https://www.forumgdynia.pl/index.php/lokale-uzytkowe?cookieagree=1

Ponad 20 lat doświadczenia w branży nieruchomości.

Bogata baza ofert: mieszkania, domy, lokale użytkowe, grunty.

Współpraca z biurami nieruchomości w całej Polsce, Europie i USA.

Lokale użytkowe takie, jak pomieszczenia biurowe, gabinety lekarskie, lokale sklepowe, produkcyjne czy też magazyny, to jeden z punktów oferty biur nieruchomości. Zależnie od prowadzonej w nich działalności, lokal użytkowy musi spełniać szereg wymogów. Klienci poszukują różnego rodzaju lokali, zarówno stanowiących część budynku, jak i całych budynków. Lokale użytkowe mogą być dodatkowo wyposażone w pomieszczenia takie, jak piwnica, garaż itp. Osoby prowadzące działalność gospodarczą poszukują lokali użytkowych nie tylko do wynajęcia, niektóre firmy zdecydowanie wolą kupić nieruchomość, w której poprowadzą swój biznes. Jedni preferują lokale w centrum miasta, inni na peryferiach czy też w konkretnej lokalizacji, biura nieruchomości posiadają w ofercie lokale różnej wielkości, położone na parterze lub piętrach, z dostępem do wind, z osobnym wejściem od ulicy, witryną. Wybór jest ogromny, a możliwość adaptacji danego wnętrza na potrzeby konkretnej firmy pozwala urządzić naprawdę ciekawe lokum, którego wystrój z pewnością zwróci uwagę potencjalnych klientów i zachęci ich do odwiedzania firmy i korzystania z jej usług.

zobacz-wiecej

Skontaktuj się z nami

Wyślij

lub zadzwoń
+48 58 660 07 07

Lokale użytkowe  - FORUM NIERUCHOMOŚCI

tel. 58 660 07 07; 503 140 480
fax. 58 711 67 06
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Należymy do:

spponmlsprppfrn

Współpracujemy z:

angnotusmoneyexpert

Biuro nieruchomości FORUM Jerzy Oleszczuk już ponad 20 lat pośredniczy w transakcjach kupna - sprzedaży mieszkań, domów, lokali użytkowych, obiektów komercyjnych i gruntów. Zajmuje się również wynajmem i najmem. Poza standardowymi usługami pośrednictwa i doradztwa w zakresie obrotu nieruchomościami, zajmuje się także doradztwem finansowym i kredytowym, wsparciem i obsługą prawną, przygotowaniem nieruchomości do transakcji (tzw. home staging), a także zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami. Współpraca z Forum Jerzy Oleszczuk to gwarancja profesjonalnej i bezpiecznej realizacji transakcji.